Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ennyire gusztustalan nyers...

Ennyire gusztustalan nyers májat enni?

Figyelt kérdés
Tegnap baráti társaságban beszélgettünk, és szóba került, hogy ki milyen hülyeségeket csinált annó fiatalként. Én például egy elvesztett fogadás alkalmával 10deka nyers disznómájat ettem. Voltak ennél durvább események is, de csak emiatt a barátnőm azonnal felállt és elment, mondván, hogy gusztustalan vagyok, és meg ne csókoljam mégegszer a májas számmal. Mindenki csak értetlenül nézte...

2020. dec. 6. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
de ezért ugye nem szakított veled? kinézetre azért valljuk be, egy elég trancsírozós horrorfilmbe illő.
2020. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Darálva volt, csak bekaptam 3-4 kanállal és lenyelten. Talán fél perc alatt végeztem vele.
2020. dec. 6. 14:20
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Dobd ki a franca. Ilyen gyerekes viselkedést..


Én meg képzeld a mai napig ha csinálok csirkemellfiléből.vmit csipegetek. Vőlegényem még se hisztizik

2020. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Gusztustalan, de tulreagalta a barátnőd.
2020. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Nyersen etted a disznót? Nem semmi.
2020. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
39%
Ha csaj enne nyers májat, az nagyon szexi lenne
2020. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem. Én is kóstoltam már nyers csirkét is, semmi bajom nem lett tőle. Csak ugye ilyenkor az a fontos, hogy jó minőségű, egészséges állat húsa legyen és nagyon friss. Akkor bajod nem lesz tőle, már ha szeretnéd úgy enni.
2020. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Több, mint 10éve történt, semmi bajom nem lett tőle.
2020. dec. 6. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Van kifejezetten olyan étrend, hogy főleg nyers húst esznek, megbelsőségeket és főleg a máj tele van vitaminnal.
2020. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd megtudná, hogy őseink(az övé is)mit ettek, hogy életben maradjanak..legyen az jégkorszak, vagy túlmelegedés..több tíz-százezer éven keresztül nem ismerték a tűz áldásos hatását, nem ismerték a sót, és nem volt Tesco sem..helyette kannibalizmus, gilisztaevés, és minden, ami csúszott, mászott, ugrált, repült..


Ja, és nyersen..

2020. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!