Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy viseled, ha evés közben...

Hogy viseled, ha evés közben zavarnak?

Figyelt kérdés
Én kimondottan falra mászom tőle, olyankor legszívesebben lekevernék egyet az illetőnek. :D

2021. jan. 4. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Zavar, de az úr isten adott nekem agyat és száját, így tudok szólni. Nincs szükségem arra, hogy megverjek valakit olyanért, amit meg is lehet beszélni.
2021. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon zavar, de nagyon nem is tudok enni mások előtt.
2021. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon zavar.
2021. jan. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Én a másik véglet vagyok, aki a konyhapult felett eszik valamit állva, nem egy kardinális kérdés nálam az evés, nem zavar ha megzavarnak.
2021. jan. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
27%
Gyerekeim szoktak megzavarni mikor eszem azt vagy szólok hogy most eszem vagy ott hagyom az ennivalót és meg csinálom amit szeretnének gyorsan azt vissza ülök enni.
2021. jan. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon zavar, ezért igyekszem egyedül enni.
2021. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1-es:

Mintha magamat olvasnám. :D Én is imádok mindent előkészíteni a kajáláshoz, és a rákövetkező fél órában csak az ételre fókuszálni. :)


2-es:

Tulajdonképpen bármi ide sorolható, ami téged zavar. Engem személy szerint a bámulás tud a leginkább kiakasztani, vagy ha valaki látja a kaját előttem egészben a tányéron, mégis megkérdezi, mit eszem. :D Ilyenkor visszakérdezek, hogy miért, minek néz ki a babgulyás? :D

A beszélgetés annyira nem zavar, csak akkor, ha a másik ott áll mondjuk a pult mellett és onnan néz rám "lefelé", ettől kiszolgáltatva érzem magam. Ha pl. mindketten az asztalnál ülünk és vacsorázunk, közben beszélgetünk, az egyáltalán nem frusztrál.

Ha telefonon hívnak, miközben eszem, egyszerűen nem veszem fel. :D


9-es:

Átérzem a helyzeted. Ez az anyósos dolog azért elég para. :D

2021. jan. 5. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!