Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy csomag chipstől lehet...

Egy csomag chipstől lehet hányingerem?

Figyelt kérdés
Azóta hányingerem van, mióta megettem egy egész csomag chipset. Szerintetek lehetséges?
2021. jan. 15. 15:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10 csak a szüleim vannak, 240 km-rel odébb ráadásúl 70+ak, nem hiszem, hogy kellene nekik, mellesleg nem is vinném el nekik😛.


#10 egy kisboltról van szó, kiárusítást tart, mert befog zárni. És konkrétan ezen kívül 1 bolt van a faluban, ugyhogy nem tudom, mi lesz. Na de mindegy.

Egyébként ez nem olyan reklámozós, mkndenütt hírdetett nyereményjáték, szerintem nem is legálisan nyomja a néni. De hát jobban örültem volna egy tábla csokinak.

De esetleg megkérdezem a szomszédokat, hátha kell nekik.

2021. jan. 15. 17:18
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Rosszul vagy, de azzal vagy elfoglalva, hogy visszavidd a chipset, ahelyett hogy kidobod/odaadod másnak.
2021. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Lehet, nekem is volt már, mert elég olajos volt, én meg nem vagyok hozzászokva hogy olajos/zsíros dolgokat eszek. Benyomtam egy chipset és kavargott a gyomrom tőle másfél órán át, a gyomorsavam is felment.
2021. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!