Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hányszor iszol egy nap kávét? ...

Hányszor iszol egy nap kávét? A főzöttet szereted vagy tasakos Nescaffét? Hány éve kávézol?

Figyelt kérdés

Én naponta 1 tasakos nescaffét szoktam meginni.

1 és fél éve kávézok rendszeresen, azelőtt már 8 éve úgymond kocakávézó voltam.



2021. jan. 18. 13:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%

- reggel 1-2-t

- neszkávét, mert nincs (még) kávéfőzőnk

- 13-14 éves korom óta kávézok (akkor még csak tejeskávét ittam)

2021. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
12%

22 vagyok, napi 2 csészével iszom, főzöttet.

8 éve kávézom.

2021. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12%
A mi családunkban mindenki szereti a kávét, de tiniként nem nagyon volt szabad innunk az öcsénkkel így mások a szülők tavolleteben beteptek mi meg sutyiban kavet ittunk 😅 a szokas megmaradt, a kave a csaladi osszejovetelek szerves resze es beleivodott 😄 az eletembe, igy ha egyedul vagyok is megiszok naponta legalabb egyet de inkabb 2t. Anyumnal frissen daralt kavefozos kavet iszunk itthon csak az egyszeru granulatos elkeverost fogyasztom. Tudom hogy vetseg az igazi kave ellen, de igy szeretem 😁
2021. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12%
10-es vagyok: nem tudom, ki az, aki lepontozott engem, ill. mást is, amikor itt mindenki a saját kávézásával kapcsolatos válaszát írta le a kérdésre.
2021. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
0%
Attól függ. Ha nincs sok időm reggel akkor instant nescaffét szoktam, ezt tejjel és 1 cukorral. Ha több időm van akkor frissen darálom és főzöm le, azt simán feketén iszom. Munkahelyen délután is egy feketét szoktam inni. 5+ éve kávézok rendszeresen.
2021. jan. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Kettőt szoktam, néha hármat. Automata espressogépünk van, néha csinálok cappuccinot is (tejhabosítóval). Olyan 8 éve kávézom rendszeresen (18 éves koromtól), előtte csak az íze kedvéért ittam néha Nescafét.
2021. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
0%
27 éves korom óta, sokáig csak "alkalmi kávés" voltam, karantén óta napi 3 az adagom. 34 vagyok.
2021. jan. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
#1-húha! megmaradt egy csomó pénzed! mit csinálsz vele? viszed a sírba?
2021. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
85%
Én sem kávézok, mert egészségtelen és teljesen felesleges. A pénzt meg jó dolgokra is el tudom költeni. Lehet lepontozni. (=
2022. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!