Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tejfehérjések! Ti milyen...

Tejfehérjések! Ti milyen kávét isztok? (Rendeset nem tudok inni)

Figyelt kérdés

Eddig zacskós, 3 az 1bent ittam,de most javasolta egy doki,hogy próbáljak meg átállni tejfehérjés diétára,mint az öcsém,mert van olyan betegségem,ami amiatt jöhet ki.

Azonban régen ittam rendeset (tejeskávét,mert h felöntöm akkor nem lesz erős,hát tévedtem xd) ,és nem tudtam miért keltem sokáig hasfájással,hát a kávé miatt,mert miután zacskósra tértem át,ilyen panaszom nem lett. Most ittam rendeset,rizstejjel,annak is a felét ittam meg,de a pulzusom már most az egekbe (ami alapból magas). Nem tudom van-e valami vegán (?) kávé,ami a zacskóshoz hasonlít.


(Ezeket leírtam,hogy nálam ezek miatt nem jöhet szóba a rendes.)


2021. jan. 31. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
A kávéban nincs tejfehérje. A 3 az 1-ben kávéban tejpor van. Próbáld ki a mandulatejet.
2021. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,de rendeset hiába öntöm fel,nekem erős,legalábbis a gyomromnak biztosan. Ebből gondoltam,hogy esetleg van-e valami vizzel felönthető,poros változat. Majd még lehet megpróbálom a mandulatejet!😊
2021. jan. 31. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél növényi tejport, azzal készítsd a kávét! A 3in1 porokban is instant kávé, tejpor és cukor van. Kísérletezz az arányokkal, kevesebb kávé, több tejpor és víz vagy növényi tej.
2021. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A rendesböl tegyél max. fele annyit, mint amit írnak, vagy keress direkt enyhébb, gyöngébb, lágy ízü rendes kávét, nálunk az Aldiban van ilyen. (Feltételezem, a rendes alatt is instantot értesz, a fözött mindig túl tömény)
2021. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!