Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Cafe Frei tokiói màlnás-kávé...

Cafe Frei tokiói màlnás-kávé vagy római mogyorós kávé?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

Aki meg itt fujjog meg undorítózik, az mi a francnak válaszol?

Én pl utálom a halat, mégse pattogok egy halas kérdés alatt, hogy fujj így meg úgy.

2021. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#11 - Ott a pont


a mugyoró mindenféle ízét utálom kiskorom óta, uh nekem akkor ha muszály a málnás.

kóstoltam, nem rossz, csak igazság szerint az nekem akkor csúszik mikor nem kávét akarok inni hanem bármi mást (forrócsoki , karamellástej stb), mert annyira nincs semmi kávéíze még messziről sem, hogy egyszerűen nem tudom kávénak értelmezni, legalábbis az ízlelőbimbóim nem tudják.

2021. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a málnás annyira nem jött be. Nincs olyan erős íze amúgy. Szóval, ha az enyhébb kávés, de édesebb ízt szereted, akkor válaszd azt! Neked lehet ízleni fog. A másikat sajnos még nem ittam, arról nem tudok mit mondani. Guatemalai mogyorósat ittam az finom volt.

Egyébként elég sok kávét ittam már ott. Nekem eddig a top 3: Nicaraguai dohánykávé, Jemeni fűszeres és a Casablanca

2021. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

A Római mogyoró kávé nekem bejön, a málnásat még nem próbáltam. Viszont pár hete csalódtam benne, mert dohos, penészes szaga és íze volt a kávénak. Ki kellett dobni az egész zacskóval. Természetesen a lejárati dátum jó volt, gyakorlatilag egy héttel a főzés előtt vettem.

Na, mindegy, így jártam. Egyébként újratölthető kapszulával, Nespresso géppel szoktam elkészíteni.

2021. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ijj így màr nem mereg mogyoróssat venni😬😅


Dohànyosat én is vennék így hogy sokaknak az jött be😅

2021. febr. 3. 08:11
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy darabig én sem vettem, de végül nem tudtam megállni és azzal már nem volt probléma. Szóval, nyugodtan próbáld ki, finom!
2021. febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dohanykavet kostold meg! Az a legjobb szerintem!!!
2021. dec. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!