Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel helyettesíthetném a...

Mivel helyettesíthetném a kenyeret? Allergiás vagyok a gabonafélékre, nemrég derült ki. Mit ehetnék kenyér helyett, hogy meglegyen az érzés, hogy szendvicset eszem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Krumpli karikákat süssél ki olajban. Padlizsánt is lehet.
2010. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
puffasztott rízs és puffasztott búza szelet. mindenhol kapni.
2010. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
búzát nem ehetek, de rizst állítólag igen, ezt megpróbálom köszi:) meg a krumpli is jó ötlet. Azért még várom a lehetőségeket:)
2010. aug. 16. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:
gondolom lehet kapni olyan lisztet, amit ehetsz...na én a helyedben tuti befektetnék egy kenyér sütő gépbe, lehet kapni már nem olyan drágán,néhány ezer forintért, ahhoz csak olyan lisztet kell venned, amit ehetsz, plusz még néhány hozzávalót, és kb 1,5;2 óra alatt megvan a kenyér, amiből csinálhatsz szendvicset:)
2010. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teffliszt olvass utána.Kukorica liszt esetleg?
2010. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rizsliszt
2010. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsit utána olvastam.HaGlutén érzékeny vagy,ma már van forgalomban: glutén mentes kenyér.

A betegség másnéven cöliakia,hátha van a net-en ilyen recept!

2010. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Valószínűleg az lesz hogy kísérletezgetek... A teszten az jött ki hogy a gabonafélékre vagyok allergiás, és a kenyértől durván kiütéses is leszek. A rizst viszont meg tudom enni pedig gabonaféle... úgyhogy kipróbálom mindegyiket amit javasoltatok egyszer, ha másnap nem kell emberek közé mennem, aztán meglátjuk melyik jó:)
2010. aug. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!