Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc filteres teátok?

Melyik a kedvenc filteres teátok?

Figyelt kérdés

(tudom, hogy sokak szerint nem egészségesek a filteres teák, de most ezen nem szeretnék vitatkozni)


Üresen isszátok, vagy citrommal/cukorral/tejjel?



2021. febr. 24. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lipton márkàt nagyon szeretem illetve a Lidlnek a háromszög alakú filteres teáját(nem jut eszembe a neve de ilyen nagyobb négyzet alakú dobozban van és 500Ft).:)
2021. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán iszom minden nélkül.:) #1vagyok
2021. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barackos pickwick, meg a lidl fekete teája (lord nelson) a kedvenc. A barackosat csak cukorral vagy mézzel iszom, a sima feketét meg citromlével és cukorral
2021. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dilmah
2021. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedvemceim: zöld tea, fehér tea, fekete teák közül az earl grey, és a rooibos, kamilla, gyömbér variációk. Ezek közül a kamillát iszom néha édesen, mézet teszek bele, néha virágport is. Ezek a teák önmagugban olyan egészségesek, hogy egy olcsóbb márka is megfelelő belőlük, közép vagy olcsó márkákat veszek, attól függ melyik üzletben milyen a kínálat.
2021. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Milford Orange
2021. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
A Müller sajátmárkás teái nagyon jók :) A menta tea a kedvencem. Illetve a Cupper márka 'Little Dreamer' nevű teáját iszom már évek óta, mindig kizárólag üresen. Ha beteg vagyok vagy fáj a torkom, vagy csak olyanom van, egy kevés mézet szoktam beletenni. Csak arra kell figyelni, hogy hagyni kell egy kicsit lehűlni (nem szabad a tűzforró teába belerakni a mézet.)
2021. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A Yogi Tea különféle gyógynövényes teái, magában iszom, illetve a Twinings Earl Grey, azt meg tejjel.

És még régebben nagyon szerettem a Mandala teákat.

2021. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pickwick,saga,lipton,Teekanne.
2021. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teából nekem mindenféle fajta jöhet.

Márkákból ezeket szoktam venni: Pickwick, Lipton, Teekanne, Naturland, Lord Nelson, Sir Morton, Milford, Dilmah, Gárdonyi Teaház, Tea Time Teahouse.

Cukorral, mézzel, citrommal szoktam ízesíteni.

2021. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!