Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet megromlott a kókusz tejem?

Lehet megromlott a kókusz tejem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egész nap nem volt semmi gondom, voltam délután wcn és nem volt hasmenésem, abszolút.

Dél körül ittam egy bögre kókusztejet cappucinoval.


Na most ezt a tejet hétfőn vettem, hűtőben tároltam utána fent az albérletemben. Hazautaztam csütörtökön és elhoztam magammal, hűtőtasiba raktam, de csak 1db aksi volt, lehet az kevés nemtudom és ma miután ittam most szar ade hasam kicsit. Lehet nem volt már jó? Nem tudom mi más lehetne, nem ettem romlottat ma. Ja meg 1-2 órára elől hagytam a bögrém és utólag ittam meg, annyi idő alatt is lesz baja? Bocs ha sok a kérdés de tényleg nem tudok másra gondolni. :D



2021. febr. 28. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Kókusztej pár napig jó csak felbontás után.
2021. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huu basszus tényleg csak addig bírja? Azt hittem hűtve tovább is, de hát akkor tuti hogy az a bajom
2021. febr. 28. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Hűtőben hűtve 1-2 hétig jó. Nincs annak semmi baja.
2021. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!