Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van oylan módszer amivel 100%...

Van oylan módszer amivel 100% os a hízás? Étrend, Étrendkiegészítők + mozgás!?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Kicsit több infót :D
2010. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Hamburgert kell zabálni naponta sült krumplival.
2010. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, és nagyon vékony :S Most elkezdtem focizni, meg mozogni, de azt eddigis rendszeresen csináltam.
2010. aug. 20. 17:47
 4/8 Harrr ***** válasza:
88%

Ne hízni akarja ember!


Izmosodni. Hízni az akar aki még nem volt kövér. A zsír nem ad formát a testednek, annak nincs tapadási pontja, szép kontúrja mint egy izomnak. A bőröd alatt felhalmozott zsírtól nem fogsz jól kinézni.


Eltaláltad, jó étrend és mozgás, és 100%os a változás.


De könyörgöm ne HÍZNI akarj. Remélem csak rosszul fejezted ki magad.

2010. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hájra nincs szükséged, izmokra inkább...sok sport, sok fehérje ;)
2010. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazadvan :) de az alkar csuklo részénél nincssok izom és mindenem cérna vékony!!
2010. aug. 20. 18:29
 7/8 Harrr ***** válasza:

A csuklód lényegében egy ízület.


Azt nem lehet "izmosítani". DE! A folyamatos terheléstől, például súlyemelés, fekve nyomás, stb, ezek az izületek "vastagodhatnak". Minimálisan.


Viszont ha az izületeid nagyon megvastagodnának valamilyen okból, idegeket kezdenének el nyomni, ami állandó, sajgó fájdalmat, zsibbadást okozna.


Fogadd el a csuklód olyannak, amilyen, az nem nagyon fog változni.


Az alkar más tészta, edzéssel az is vastagodhat, de könnyű túledzeni. Ne arra eddz külön! Eddz hátra, bicepszre, és idővel az alkarod is fejlődni fog. Fő a fokozatosság, és a pihenés, helyes táplálkozás. Ahol a kezed használod, és szorítani kell, az alkarod terheled, és fejlődni fog.



És még egyszer: NE HÍZZ! :D

2010. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Nyugalom változni fogsz. 16 évesen én is nagyon vékony voltam, le voltam maradva osztálytársaimhoz képest. Most 19 vagyok, és már az én véleményem szerint teljesen jó testem van, átlagos súllyal, és a legfontosabb, hogy egészséges vagyok, és annak is érzem magam. Mivel iskolába jársz gondolom szendvicseken élsz, ezért fontos, hogy ha hazaértél egyél főtt ételt. És rád nem vonatkozik az a szabály h reggel délben este egyél. Amikor éhes vagy egyél csak nyugodtan, ha 2 óránként akkor 2 óránként, de ne hidd azt, hogy ha zsíros kajákat eszel, akkor gyorsabban meghízol ráadásul az egészségtelen bla bla bla. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, és sok vizet igyál. A szénsavas cukros szar üdítőitalokat meg kerüld. :D Mivel focista vagy, a lábad lesz erősebb a felsőtested valamivel gyengébb, de fekvőtámasszal, felüléssel ezt egyensúlyban tudod tartani.
2010. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!