Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc Mekis ételetek?

Mi a kedvenc Mekis ételetek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 16:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Zabáljatok fijjug. Ezrt lesz +50 kg,koles 15,vérny. 222,triglicerid az égben.sic.
2021. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 kriszpo ***** válasza:
0%
Nincs. Nem szeretem. Nem járok Mekibe (sem). Régebben, 25 éve 2x voltam. Voltam már sokkal jobb "burgerezőben" is, egyébként már nagy vagyok (40) és itthon bármit el tudok készíteni magamnak. Annál jobb nincs.
2021. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
21.-es. Egy évben párszor még belefér. 🙂
2021. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Sushi burger egyszer volt, ràis gerjedtem rendesen 😌
2021. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

21-esnek üzenem, hogy 47 kg vagyok, alacsony a vérnyomásom, alacsony a triglicerid szintem, teljesen normális a koleszterinem, pedig imádom a Mekit.

Ja és nem tini vagyok, elmúltam 35.

2021. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Mindegyik! :)

De ha választani kell, akkor Big Mac, Sajtburger, Dupla Sajtburger, Extra Cheesy Sajtburger, a sajtburgerekbe néha szoktam kérni bacont is. Sajtos McRoyal, Dupla Sajtos McRoyal, Sertés McFarm. Az aktuális promóciós szendvicsek is jók szoktak lenni, pl: Fox Félix (rántott sajtos, rókagombás), Goosey Gustav (libamájas), Rösztiburger, McRib, Fresh Burger, Brutal Brutus, Big Tasty, Röfiburger...stb. Sült krumpli, Karamellás fagyi.

2021. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!