Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik anyagú lábas a legjobb...

Kertész István 33 kérdése:

Melyik anyagú lábas a legjobb sütésre? Teflon? öntöttvas?acél? zománc?

Figyelt kérdés
A teflon állítólag egy idő után kopik és ha az ételbe bekerül az egészségtelen.A zománc is kopik.

#A legjobb az őntöttvas #A legjobb az acél #A legjobb a teflon #A lejobb a zománc
2021. ápr. 14. 19:08
A kérdező szavazást indított:
A legjobb az öntöttvas
A legjobb az acél
A legjobb a teflon
A legjobb a zománc
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan milyen sütésre gondolsz?

Milyen ételhez? Hús?


Nagyon jó az öntöttvas, de ahhoz edzeni kell ám a bicepszedre, ha emelgetni akarod. :-D


Rendes teflont kell venni, és nem kapirgálni benne fém eszközökkel.

Nem kopik le!

2021. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt hallottam a teflonról, és szerintem ne azzal süss! Nekem öntöttvas van, és már kb. 3-5 éve megvan, de még mindig nem kopott le, sőt alig látszik, hogy gyakori használatban van! Bár igaz az, hogy eléggé nehéz, de szerintem az, hogy ne kerüljenek szennyező és egészségtelen dolgok az ételbe, megéri.
2021. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
bármelyik, amelyikre rá van írva hogy sütőben is használható. én az öntöttvasra tenném a voksom
2021. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

EGy háztartásban többféle serpenyő kell - mert többféle ételhez mást és más használunk.


Egy rántottát nyilván teflonban süt az ember - míg egy jó steak-et, amit jól oda kell kapatni, azt öntöttvasban... EGyéb dolgokhoz jó a rozsdamentes, és van még pár típus....

2021. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!