Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Használ valaki tefal actifry-t...

Használ valaki tefal actifry-t? Tényleg olyan jó? Ugyanolyan finom lesz benne a kaja, mint más fritőzben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Rákerestem. Csak rosszakat irnak róla. Ezek alapján nekem nem kéne.
2010. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nagyrészt jókat olvastam róla:

[link]


Hétvégén rászántuk magunkat, vettünk egy készüléket. Amit eddig kipróbáltam, mind nagyon finom lett benne: (fagyasztott) sült krumpli (nem fagyasztottal is ki akarom próbálni, csak úgy láttam, fagyasztottal több embernek volt elsőre sikerélménye), sült csirkecomb, (fagyasztott) rántott sajt, bundáskenyér, rántott cukkini.


De tudnod kell, hogy amiatt kicsit más lesz a kaja, mint más fritőzben, hogy nem tocsog az olajban. De szerintem előnyére más. Tisztábbak az ízek.

Ráadásul nincsenek koszos, zsíros lábosok, nincs olajszag. Én rántott dolgot még életemben nem csináltam, mert bonyolultnak tűnt. A cukkini tegnap baromi finom lett, és fél óra alatt elkészült.


Nekem van ételpárolóm is, nagyon szeretem, pedig neten csak rosszakat olvastam róla, miszerint íztelen az étel benne. Szerintem ez nem igaz, csak a répának répa íze van, a borsónak pedig borsó, a krumplinak krumpli. Pedig egyáltalán nem is sózom (kicsit sem).

Viszont húskészítésre nem igazán alkalmas, mivel gőzöl, nem süt. A főtt húsért pedig nem vagyok annyira oda. Ezt akarom most ezzel az olajsütővel megoldani.

2010. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
vennék, csak drága. azt várom, hogy adja el valaki vaterán az övét, és akkor talán olcsóbban hozzájutnék
2010. szept. 1. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is szoktak lenni eladók.

2010. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!