Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik ketchupnak van olyan...

Melyik ketchupnak van olyan íze mint a régi finom "eredetinek"?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok egy igazán finom ketchupot. Mindnek van valamilyen plusz íze. Vagy cukormentes, édesítőszeres íze, vagy valami ízesített, vagy valami, de egyszerűen egyik sem olyan mint amit régen lehetett kapni. Melyiknek van olyan íze mint a rég kaphatónak? Egy régi eredeti Globus ketchup íz annyira jó lenne.

#ketchup #Globus #eredetiíz
2021. máj. 7. 11:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Múltkor kellemesen csalódtam az Unilever kechupban. De már évek óta HEINZ párti vagyok.
2021. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Házinak.
2021. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Érdemes megnézni a paradicsom tartalmat, a globus mindennapi csemege ketchupben csak 27% paradicsom van.

A Lidl Kania ketchupban pedig 72% és az nagyon jó. Globusbol a deágább verzióban is csak 63 % a paradicsom.

2021. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Heinz csipős.

Gyengén csíp,viszont nagyon finom ketchup íze van.


A simának mellékíze van

2021. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Régi eredeti globus ketchup íz nem tudom milyen, sosem voltam nagy ketchup fogyasztó. Emlékeim talán ilyen Balatonon hasábburgonya mellé adott ketchupról vannak még gyerekkoromból, akkor jellemzően az idősebb korosztály nem szerette a ketchup-ot (szüleim sem)... Az "eredeti" a Rex ketchup Magyarországon, tudtommal Ők voltak az elsők a magyar piacon, próbálkozz azzal.

Amit a 3-mas írt az OK, csak nem mindegy, hogy milyen paradicsomot használnak föl, lehet az 80%-ban is paradicsom, kérdés milyen...

2021. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Én a német stílusú curryst szoktam venni a lidiben. A gyerekkoromat idézi.
2021. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az eredeti édes, nem fűszeres, nem édesítőszer ízű, nem savanyú, nem semmilyen, csak finom édes ketchup ízű. :D
2021. máj. 7. 14:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Globus
2021. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az az "eredeti" lényegében tele volt cukrozva, és nem volt benne fűszer. Nem hiszem, hogy fogsz kapni olyat, mivel manapság pont az a cél, hogy csökkentsék mindennek a cukortartalmát. Esetleg az alsó polcokon nézz körbe...
2021. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Azt mondod, inkább az olcsóbbak között keresgéljek ha olyan ízt szeretnék?...
2021. máj. 8. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!