Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legfinomabb fehérje...

Melyik a legfinomabb fehérje nekem csokis van de az nem jó vanília jó lehet vagy mogyoró vagy eper?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye megvan, hogy minden gyártónak eltér még az azonos (pl. csoki) ízesítésű fehérjéje is? Sőt, gyártón belül is vannak eltérések ízben, más íze van egy izolátumnak meg egy hidrolizátumnak. Szóval csak ízesítés alapján nem lehet ítélni. Több 100 termék van, mindegyik más. Nézz véleményeket, hogy melyik jön be jobban az embereknek.
2021. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Például Intersparban lehet kapni egy adagos tasakokat néhány fajta fehérjéből, így nem nagy befektetés azokat végigpróbálni.
2021. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Biotech usa vaniliás fehérjéjét szeretem
2021. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alfa1 válasza:

Mostanában egyre több gyártó árul "neutrál" fehéjét, ami szinte ízetlen, és vehetsz mellé különbözö ízesítöt cseppekben, vagy porban. Ebböl aztán akár minden nap más ízö fehérjét tudsz csinálni, és persze magad döntöd el, hogy mennyire legyen ízesítve.

Amúgy nekem a legtöbb fehérjéböl a vanilliás, és a "Cookie Cream" ízü szokott bejönni. De ahogy írják feljebb, mindenhol más az íz. És igen, a Biotech az egyik legjobb márka, és finomak is.

2021. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!