Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg jó ez a...

Szerintetek tényleg jó ez a szardínia,lehet benne valami?

Figyelt kérdés
Szinte vírus szerűen terjed a neten,hogy valami heringfilés szardínia repceolajban, kék dobozos Losos márkájú jó a covidra,meg általában a megfázásos tünetekre és tömegesen elkezdték az emberek felvásárolni a boltokban. Román portálokon keresztül terjed a hír a Facebookra.Szerintetek lehet benne valami? Én nem nagyon szeretem a halakat általában véve,de mások akkora lájkokba és szövegelésbe kezdtek e körül pár napja,hogy még nézni sem egyszerű.Szerettem volna rendelni a Tescóból,de már elfogyott,aztán megpróbáltam a Sparból,ott sem kapható már.Mi ez az őrület,ti tudtok erről még valamit?

2021. máj. 12. 22:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Mindegyik hal jó szardínia tonhal lazac, D vitamin miatt jó a covid elkerülésére. De inkább őszi téli hónapokban kell pótolni. Ilyenkor fél óra napon, és a szervezet több D vitamint termel, mintha megennél 10 doboz tonhalkonzervet. De számos más pozitív hatása van a tonhalnak.
2021. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
68%
Oltári nagy baromság 😂
2021. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
csak ez a jó. a többi olajos hering teljesen más heringből van. sőt, azt is hallottam, hogy ezt a heringet direkt a covid ellen tenyésztették ki. olyan sok benne a hatóanyag, hogy ki lehet vele vágni az erdő legmagasabb fáját.
2021. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Gyanútlanul rákerestem, hogy "szardínia", mert kíváncsi voltam milyen kérdések/válaszok merültek fel a szigettel kapcsolatban, erre az első találat ilyen bődületes retardált hülyeség :D
2021. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"heringet direkt a covid ellen tenyésztették ki"

ez volt a csúcspont XD

2021. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
14-es: ami ebben még külön vicces, hogy nem is szardiniáról, hanem heringröl van szó a kérdésben!
2021. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ott kezdtem el erősen röhögni. :)
2021. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen látod, a 3. hullám szépen le is csengett.
2021. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!