Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szódagép vásárlásán gondolkozo...

Szódagép vásárlásán gondolkozom. Akik használnak ilyen gépet azoktól kérdezem, hogy a palackból mire elfogy a szóda nem megy ki nagyon a szénsav?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy literes a palackja. Néha napokig is megvan, mert mást is iszom és a végén is jó erős marad. Kis mennyiségnél is.
2021. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hónapokig megvan, a szüleimnél is, nem megy ki belőle a szénsav.
2021. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Sodastream-et (ha ilyenre gondolsz) használunk. A palack kb. 1 liter, 0,84 literig kell tölteni vízzel és lehet szénsavasítani. A palackból nem megy el bubi (nyomás), mivel a kupakban tömítés van. Minden nyitásnál szisszen.

Nagyon király, fröccshöz csak ajánlani tudom ;)

2021. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A saját palackjában, rácsavart tetővel nekem 2 nap múlva még kb ugyanolyan szénsavas a hűtőben. 2 nap alatt mindig elfogy, 9 dl van benne, 3 pohár, nem olyan nagy ügy meginni.

Én is ajánlom, sokkal jobb, mint az ásványvíz.

2021. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meggyőztetek!
2021. jún. 10. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sodastream van nekünk, 8,4 dl a saját palackja. Nagyon jól zár. Mi is attól féltünk, hogy a végére kimegy a szénsav, de nem.

Férjem kényesebb rá, és még ő is dicséri, szóval vegyél bátran, nem bánod meg. (Mi sokat szörpözünk:)

2021. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!