Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sajnos nyers sertés húst...

Sajnos nyers sertés húst ettem, azt hittem nem sertés mert ilyen szeletelt karajféleség volt, amit szeretek nyersen enni. Mit tehetek, hogy ne legyen semmi bajom? Van amit ha megeszek vagy megiszok akkor nem lesz semmi bajom a parazitakzol?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 21:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nem füstölt volt...?????
2021. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Annyit tudsz tenni, hogy leszarod, meg hogy legközelebb ha teheted, kerüld az ilyesmit.


Természetesen az ég világon semmi bajod nem lesz, a legnagyobb bajod az a fölösleges parázás , és a pszichés teher, amit saját magadnak generálsz.


Tény, hogy szélsőséges esetben akár problémát is okozhatna , de hogy ez egy ilyen kivételes alkalomtó kialakuljon, az megmarad elméleti szinten.

Nem kell túldramatizálni...

Ha éveken keresztül ennél ellenőrizetlen zugtenyészetekből származó sertéshúst, nagy mennyiségben nyersen, akár még lehetne is alapja az aggodalmadnak, ennek hiányában viszont inkább csak egy megmosolyogtató történet. :)

2021. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként konkrétan mi volt az a szeletelt karaj féleség, ami nyers volt? Szárított? Vagy milyen eljárással készült?
2021. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a gyanús, hogy tuti valami felvágott volt - ami füstölt, vagy egyéb módon tartósított.... Más szeletelt karajt nem árulnak.... Vagy védőgázas csomagolásban, kb. 1-2 cm vastag szeletben nyersen - de ezt tuti nem evett a kérdező.....
2021. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem ilyen füstölt sertéskarajt ettél????


[link]

2021. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Főtt,vagy füstölt tarját,burkolt a szentem csak nem ismerte fel .
2021. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

1. A sertéshúsban nincsenek paraziták, mert alaposan ellenörzik, csak bizonytalan helyröl származó súban lehet esetleg, de nagyon ritka, nem valószínü

2. Nyers húst nem bírsz elrágni, kizárt, hogy azt ettél volna.

3. Ami lehet esetleg, a a füstölt, fött karajszelet, de az meg nem nyers.

2021. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Rá volt írva hogy nyers, ilyen negyed mm vastagságú szeletelt hus volt
2021. jún. 16. 21:58
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Carpaccio?
2021. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Valami szárított nyers, érlelt volt, és Serrano a neve
2021. jún. 16. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!