Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az Aldiban és Lidlben most...

Az Aldiban és Lidlben most kapható kis fagyigépek érhetnek valamit?

Figyelt kérdés
Csak az árát nézve a piacon kaphatóakhoz képest elgondolkodik az ember
2021. jún. 29. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nincs vele saját tapasztalatom, de van, aki Youtube-on bemutatja, például: [link]
2021. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ezek milyenek, de amiket kb. 3 éve árultak azok teljesen jok a mai napig.
2021. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar, hogy állandóan a fagyasztóban kell tartanod a tálat (mert az ilyen olcsó gépek csak keverni tudnak), akkor jó választás bármelyik. Én csak kompresszorosat vennék, ha egyszer rászánnám magamat.
2021. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly vettunk aldiba, meg le is volt felarzva 3000ert. Azthittuk bir egy szezont, de azota is szuper. Igen fagyoban kell tartani, ez jelenthet nemi macerat es egyszerre max 1L fagyi lesz. De legalabb tudom, hogy csak tehszin, gyumolcs es edesito van benne. Ha ez elromlik, es talalok jo arban, valoszinu kompresszorost veszek.

De mondjuk 2-3fos haztartasban a fent emlitett is boven eleg szerintem.

2021. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Semmit nem érnek mert 24 órával hamarabb be kell raknod az edényt ,utána még órákig keveri így is ,és csak egy ízt tudsz csinálni.

Ha házi fagyit szeretnél csinálni gyorsabban ahhoz csak egy 6 fagyi formát kell venned meg legyen turmix géped tejszín gyümölcs össze turmixolva bele formába az meg fagyasztóba azt mikor meg fagyot már ehettek is.

2021. jún. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 ezt az utolsó variációt csináljuk évek óta, ezért gondoltam egy gépre.
2021. jún. 30. 11:09
 7/7 anonim válasza:
Egyik ismerősöm vett most a Lidl-Ben, imádják. Igaz, ahogy írják mások is, előző nap van egy kis elfoglaltságod vele, de másnap már élvezheted is az eredményt. Én is veszek szerintem hamarosan. Egy íz, kis macera, én ilyenekből nem csinálok problémát. Bármikor eheted a fagyidat és legalább tudod, hogy mi van benne... 😉
2021. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!