Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miben különbözik a sima...

Miben különbözik a sima palacsinta és az amerikai palacsinta?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
sütőporban, méretben, tálalásban
2021. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Sima palacsinta egy vekony lepeny ... az amerikai palacsinta egy vastag teszta.
2021. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Az amerikai palacsinta inkabb egy piskota korong ... ha kocka mintat nyomnak bele, akkor gofri :)
2021. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Ezeket a kérdéseket nem értem. Szerintem az gyorsabb lett volna hogyha rákeresel, minthogy kiírod a kérdést, márha ez nem kamu kérdés
2021. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az amerikai palacsinta vastagabb, és akkor arra szoktak rárakni gyümölcsöt, juharszirupot, meg mittudjom én mit, de evvel ellentétben a sima palacsintát belül töltik meg.
2021. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Minden ami "amerikai" az egy túldimenzionált, agyoncukrozott, gusztustalan valami.
2021. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Az amerikai palacsinta lényegében egy serpenyőben sült piskóta.

Semmi nincs benne a magyaros palacsinta ruganyosságából.

2021. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Állagban könnyebb, puhább és ugyebár vastagabb, mivel felvert tojásfehérjét teszel hozzá. Minél keményebbre vered a fehérjét, annál habkönnyűbb - én csak éppen keményre verni szoktam, úgy pont jó.


Egyébként dolgoztam palacsintázóban, ott volt egy fajta palacsintapor: ha több tejet tettünk hozzá, akkor sima palacsinta volt, ha kevesebb tejet, szóval sűrűbbre kevertük ki, akkor meg amerikainak sütöttük ki. Ízre ugyanaz volt, csak vastagsága és tálalása különbözött.

2021. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

meg gondolom eladási árban :)

Az amerikkhái pálácsintá az nem más mint egy szaros piskóta.

2021. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!