Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen olyan vegán sajtok...

Milyen olyan vegán sajtok vannak, ami viszonylag jó áron kapható és tényleg sajt íze és állaga van?

Figyelt kérdés

Ételérzékenység miatt nem fogyaszthatok tejterméket már egy bő éve, de a sajt még mindig hiányzik és nem találtam eddig finom alternatívát. Nem várom el, hogy teljesen sajt íze legyen, de legalább hasonlítson rá. Bármilyen sajtfélére nyitott vagyok, legyen az trapista, mozarella, feta, parmezán stb. utánzat.

Megyeszékhelyen lakom, de nem Budapesten és ennyiért nem szívesen rendelnék, szóval elsősorban olyan ajánlás érdekelne, amit boltban is könnyen be tudok szerezni itt is.



2021. aug. 27. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Violife original block (van belőle cheddar, smoked, pizza flavour, van reszelt, tömbsajt, kenhető)

Illetve a Greenvie

2021. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Egyél sajtot ha azt szeretnéd, ezek az utánzatok semmit nem érnek.
2021. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a violife és a fino vegajo sajtok ízlenek. Egyik sem lesz teljesen ugyanolyan mint a sajt, de szerintem egyáltalán nem rosszak.
2021. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, meg fogom nézni őket. Milyen boltokban kaphatóak?


2-es, ennék én, de mint írtam, sajnos ételérzékenység miatt nem lehet

2021. aug. 27. 17:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!