Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Most lett kapszulás kávèfőzőnk...

Most lett kapszulás kávèfőzőnk. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Egy dolce gusto kávégépről van szó. Egy espresso kapszula ahogy lefőzi az több mint egy bögre. Mit kezdjek èn annyi espressoval? Mert többször nem lehet újra használni egy kapszulát,hogy esetleg újra lefőzze. Nagyon sok az az 1 bögre.

Nagyon nem értek hozzá.



2021. aug. 30. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a típusa pontosan? Vannak olyanok amiknél beállíthatod ilyen kis csíkokkal jelölt részen,hogy mennyi kávét engedjen le. Linkelj a gépről képet.
2021. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Először is olvasd el a használati utasítást (biztos kaptál azt is, ha nem, akkor pedig kérd el attól, akitől kaptad.)

Mondjuk nekem nem okozna ez gondot, mert ha mást nem, és nincs senki a közelemben, akkor áthívnám a szomszédot, vagy egy barátnőmet/barátomat egy kávéra, aztán legközelebb már elolvasnám a használati útmutatót, és annak utasításai szerint járnék el.


Miért vásároltál ilyesmit, ha nem akarod megtanulni kezelni? Vagy kaptad?

Akkor add el/ajándékozd el!

2021. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

De hát muszáj beletölteni egy bögrényi vizet? Tölts bele kevesebbet.

Egyébként a kisbögrényi és a nagybögrényi, egy darab kapszulából lefőtt kávéban ugyanannyi a koffein, csak az egyik hígabb.

2021. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Beírod a keresőbe a kávéfőző pontos típusát (mindegyiknek van egy pontos márkanév megnevezése plusz esetleg száma) lsd. pl. KRUPS Dolce Gusto Mini Me kapszulás kávéfőző, [link]

és kiad róla mindent...

2021. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Tölthet bele több vizet, én is tele szoktam engedni a tartályát. Ha manuális a gép,akkor a kívánt mennyiség után le kell állítani a kis pöcökkel a gépet. Ha automatikus, akkor a csíkokkal jelzett részen kell beállítani a mennyiséget. A kapszulák dobozán szerepel,hogy melyiknél hány csík ajánlott. Espressonál 1 vagy 2 csík lesz szerintem.
2021. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Pisztollyal sem tudsz egy toltennyel ketszer loni !!! :) - szerintem logikus :)))


Amikor vetted a gepet meg nem tudtad, hogy nem is iszol ennyi kavet? :DDD

2021. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Milyen gép pontosan?

Nekem is Dolce Gusto, de én kapcsolom ki, amikor akarom, így akkora mennyiség lesz, amilyet szeretnék.

2021. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Keress a youtubeon videókat ezzel kapcsolatban.
2021. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Egyébként kaptam, és sosem volt előtte ilyen gépem!
2021. szept. 1. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!