Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeirntetek a Hell kávéi vagy...

Szeirntetek a Hell kávéi vagy a mizo kávéi a jobbak?

Figyelt kérdés
Vgy melyiket vennétek innátok szívesebben illetve melyik a hatásosabb?

2021. okt. 20. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Mindkettőben grammra ugyanannyi a koffein, elvégre jogszabályban szabályozott, így ugyanannyira "hatásosak".

Azért az idézőjel, mert a rágózás vagy egy alma elfogyasztása bizonyítottan jobban élénkít, mint egy energiaital.


Szerintem mindkettő nagyon finom. Ha nem lenne az, senki se venné, hiszen cukros, egészségkárosító vacak, ráadásul drága is.

2021. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a Mizo jobban ízlik, ha már kávé. A Hell Energy coffee 2 fajtáját kóstoltam, egyik sem ízlett, és nem is pörgetett fel.
2021. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Mizo szerintem is finomabb
2021. okt. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a Hell. személyszerint nekem a mizo egyáltalán nem ízlik
2021. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majdnem mindet végig kóstoltam, nem sok különbség van köztük, de mindegyiket imádom. Kókuszos a favorit, aztán Sós karamell, Cappucinno, Double Espresso :)
2022. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!