Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meddig kapható még jó görögdin...

Meddig kapható még jó görögdinnye? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a görögdinnyét, de csak amit ilyenkor nyár köröl lehet kapni, mert a téli egyrészt drága, másrészt nem olyan finom.


Sajnos ebben az évben csak egyszer sikerült nagy dinnyét vennünk, most pedig éppen fogyókúrázom, amibe már nem szeretnék bekavarni.


Szerintetek meddig kapható még dinnye? Mikor vegyek, ha még szeretnék enni ebben az évben? (Legközelebb már csak jövő nyáron fogok...)

2-3 hét múlva már nem lesz?


Egész dinnyére gondolok, nem szeleteltet szoktunk vásárolni.


off: sárgadinnye kapható még?



Köszönöm szépen! :)


2010. szept. 2. 23:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy a fogyókúrámba nem illeszthető be a dinnye...
2010. szept. 2. 23:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még 1-2 hétig kapható viszonylag jó (nem "lőrinces") g.dinnye. S.dinnye (magyar) kapható, ma vettem.
2010. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Fogyókúrád miatt nem eszel dinnyét? Mert szerinted hizlal? Mond már el akkor, miért is hizlal, mikor 99%a víz, és a gyümölcscukortól nem hizol :D
2010. szept. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeptember 05. Lőrinc napja. Tapasztalataim szerint ezután még két-három héttel is lehet kitűnő görögdinnyét kapni, amibe nem pisilt bele Lőrinc.
2010. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kokas Lajos ***** válasza:
Idén a hazai dinnye később kezdett el érni, azt modják, hogy az átlaghoz képest, akár 2-3 héttel is eltolódik a szezon.
2010. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Igen az előttem írónak igaza van ,mert a hirtelen meleg,szárasság és az utána jövő rengeteg sok eső miatt nagyon rossz az idei dinnye szezon!Ha 2-3 héttel is eltolódik az még nem biztos lehet hogy egész szeptemberben lehet majd kapni mert pl a tavalyi évhez képest az idei dinnye a sok víz miatt hamar poshad meg!

Úgyhogy ha nem vagy orvosilag igazoltan túlsúlyos akkor dob el azt a fogyit és egyél amit szeretnél!!Mer egyszer élsz és azt szerintem nem fogyókúrával kell elmenned a földről hanem hanem jó kis emlékekkel és hogy milyen jó életed is volt:D:D:D:D

Úgyhogy egyél dinnyét amennyit csak bírsz!!!:D:D

2010. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

06:07 Látom te nagyon okos vagy!

1 nem mondtam, hogy hizlal

2 azért nem iktatható be a fogyókúrámba, mert tejre és tejtermékekre alapuló fogyókúra

3 a dinnye kb. 90%a víz, nem 99%!


(A mondd felszólító módban 2 d.)



19:01 sajnos nem csak kedvtelésből fogyózom, tényleg sok plussz van rajtam. De köszi a tanácsot.



Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Remélem még sikerül finomat venni. :)

2010. szept. 3. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!