Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Haromnapos unnepre vettem egy...

Haromnapos unnepre vettem egy rahedli kacsamellet. Milyen modon lehet ezt elkesziteni, mert en csak a roze kacsamellet ismerem paroltkaposztaval (ez lesz is, de) ... ugy is jo lehet ha ledaralom es kacsafasirtot csinalok belole? Vagy kacsaburgert?

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Elvileg lehet úgy is, de kár lenne érte. Ha már nem mindennapos húst veszel, akkor ne ilyen semmitmondó ételt készítsd belöle!

Ami mutatósabb, és finom, ha megtöltöd és úgy sütöd meg, különböb töltelékekkel még izgalmasabb ételt tudsz az asztalra tenni.

2021. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Inkább fagyaszd le. Túl száraz lenne darálva. Gondolom, a kacsamellburgerbe (?) nem akarod beledarálni a bőrét is.

Ennyire akciós volt? Vagy miért vettél egy rahedli mennyiségűt?

2021. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Komfitált kacsa? Állítólag finom.
2021. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-esnek:


Ha elarulom, mindeni utalni fog! :) De fo az oszinteseg.


Szoval, nekem van egy 80 kilos kutyam (ketten vagyunk mi ketten). Neki szoktam fozni ... de mivel sokkal tobbet eszik mint en, ezert alig szokott nekem valami maradni. Arra gondoltam most annyit veswzek, hogy nekem is jusson valami :) ... 4 napi adagot vettem (12 kacsamell, 8 a kutyanak 4 nekem) ... 6db mell fer el egy tepsiben, tehat 2x fogok sutni valamit ami ket napi adagot jelent. Elso 2 nap parolt kaposztaval lesz (mar keszul) ... a masik 2 nappal vagyok gondban, mert nem tudom mi mast lehetne csinalni, mint megint roze kacsamellet parolt kaposztaval.


Szoval jo lenne a masodik sutest valahogy maskeppen csinalni .... gondoltam megsutom szilvaval es gesztenyevel, de ez csak az en agyszulemenyem ... recepteket nem talalok.

2021. okt. 29. 13:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Konfitalt kacsahoz kacsazsir kell es abban kell szuttyogtatni sokaig, de nekem csak kacsamelleim vannak :)
2021. okt. 29. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!