Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a krémtúró funkciója?

Mi a krémtúró funkciója?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Élelmiszer. Emberek táplálására. Finom.
2021. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Hogy megegyék
2021. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Fincsi. Hát még ha mazsolás! Van is egy a hűtőben.
2021. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Hogy a gyerek a 2/3át belemunkálja a sezlony kárpitjába, 1/3át pedig az arca mögé.


De legalább csendben van😉👍🏻

2021. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Mostanában nem ettem, de kis koromban a kiflit mártogattam bele és úgy ettem.
2021. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nasi
2021. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sütés nélküli túrótortához használom, ahol jól jön a homogén állag. Még ahhoz tudom elképzelni, hogy kenyérre sokkal könnyebb kenni, mint a darabosakat. Persze végtelen felhasználási lehetőség áll rendelkezésre, ha valaki bírja ezt az állagot. Lekvár, tört gyümölcs hozzáadásával instant házi gyümölcsös krémtúrót kapsz.

De általában sem szeretem a nagyon rögös (és sokszor száraz) túrókat. Más ételekhez a kisebb darabos túrót veszem.

2021. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a “funkciója”, hogy krém, tehát kenhető, tölteléknek us jó. Különféleképpen ízesíthető.

Amikor a nagymamám a túrós palacsintát készítette, akkor a túróba mazsolát, vaníliát kis cukrot tett, és kis tejföllel habos krémesre keverte. Tehát házilag ez már létezett. Ezt vette át az ipar, és különféleképpen ízesítette szintén mazsolával, vaníliával, klf. gyümölcsdarabkákkal, vagy lekvárokkal.

2021. nov. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!