Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szoktál reggelizni tizorai...

Mit szoktál reggelizni tizoraizni ebédelni uzsonázni és vacsorázni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Reggeli: kávé, néha müzli

Tízórai: kávé, valamilyen gyümölcs

Ebéd: mindig valami más, mondjuk sült csirke és saláta

Uzsonna: kávé gyümölcs

Vacsora: szendvics vagy tojásrántotta de csak minimális sokszor inkább kihagyom.

2010. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

mindig mást!

Mivel változatosság gyönyörködtet! :))

2010. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Pro Patria ***** válasza:
59%

Ennyi kávé után ki kell irtani a fél esőerdőt:)


nem reggelizek

tízórai szendvics

ebédre semmit

vacsorára valami főtt ételt

2010. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem reggelizek,

tízóraira eszem gyakran jó reggelt kekszeket,

ebédre általában rizst natur csirkemellel,

délután sajnos mindig valami csokiféle akad a kezembe...

este pedig már semmit.

És közben sok teát iszom, általában feketét- kávé helyett.

2010. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nyáron+hétvégén:


reggeli: tea, gyümölcs (elég nagy földünk van, el kell fogyasztani ami terem, szóval itt ipari mennyiségekre lehet gondolni nyugodtan :) akár 1kg gyümi is lemegy egybe)

tízórai: gyümölcs

ebéd: ami van, leves, főétel (pörkölt, főzelék, sülthús stb..)

vacsi: joghurtos zöldségsaláta / rántotta


koleszban:


reggeli: péksüti / szenya / rántotta / virsli

tízórai: gyümölcs

ebéd: kolis menü (leves + hús körettel / tészta / főzelék + gyümölcs / csoki / süti)

vacsi: szintén kolis (tejberizs / tejbegríz / tésztasaláta / lecsó..)

2010. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Reggeli: szinte sosem eszem.

Tízórai: Cappuccino 2 cukorral

Ebéd: Levest ritkán, másodikat mindig.

Uzsonna: Mikor hogy.

Vacsora: este mindig jól bekajálok.


Tudom hogy egészségtelen, de nagyon ráállt a szervezetem.

175 cm, 54 kg, 26/N

2010. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Mindig mást, de tényleg.


reggeli lehetőségek: semmi, tea, pirítós, leves, gyümölcs, keksz, sajt, kefir, joghurt, uborka, paprika szalonna, szóval elég tág fogalom


ebéd: valami főtt étel, ha elfoglalt vagyok, akkor vagy semmi, vagy ilyen vicik-vacak (csipsz és társai), gyümölcs


vacsora: na ez aztán bármi lehet. Maradék az ebédből, vagy valami joghurtos saláta, sült hal, pirítós, friss tej, kovászos uborka (az utolsó kettő nem együtt xD)


tízórai: nem szoktam mindig, inkább tea, ritkán tea + keksz


uzsonna: ua, mint a tízórai

2010. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Kb napi 2x eszem, szendvicseket nemigazán, inkább csak főtt kaját, de mivel főzni általában lusta vagyok, inkább veszek ilyen dobozos készételt a boltban 650Ft-ért :)


Azok közt ilyenek vannak, pl: rántotthús, rántottsajt, vadas, milánói makaróni, bolognai, töltöttkáposzta, cigánypecsenye, sonkával töltött hús....stb.

Ezeket krumplipürével, rizzsel, rizibizivel, vagy párolt káposztával adják.


Aztán ha nem vagyok lusta, akkor néha sütök heck-et teszek rá citromkarikát, meg fokhagymadarabkákat, és be a sütőbe, vagy csinálok disznókarajt flekken fűszerrel megszorva rácson megsütöm, vagy csirkemellet megsütöm rácson egyben, vagy felvágom apróra és egy kanál olajban megpárolom, vagy csinálok rántott karfiolt, vagy nyáron csináltam sült cukkinit paradicsommal.

Aztán ezekhez a kajához köretnek mondjuk párolt zöldséget, sültkrumplit, vagy rizst szoktam csinálni.


Néha sütök palacsintát, barátom a túrósat, én a lekvárosat szeretem, vagy ha nem édeset csinálok, akkor rakok bele sajtot+tejfölt+sonkát.


Nagy bonyolult kajákat nem főzök, mert az fárasztó lenne :)


Ha nagyon olcsót akarok, akkor meg tojásrántottát vagy bundáskenyeret vagy zöldborsófőzeléket csinálok abbol az üveges befőtt zöldborsóból.


Meg néha neten szoktam rendelni fitness salátát, az olyan, hogy paradicsom, kukorica, meg nemtom mik vannak benne, és le van öntve valami joghurtos ezersziget öntettel.


Vagy ritkán a kínaiba is elmegyek, veszek magamnak egy ananászos csirkét, vagy a barátomnak rákot.


A barátomnak szoktam még külön csinálni ilyen surimi rákrudat, vagy ilyen ráknak kinéző valamiket amit lehet kapni a boltban, azt megsütöm olajban neki, de én azt meg nem eszem, csak a barátom szereti nagyon :)


Túróstésztát is szoktam enni.

2010. szept. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

reggeli: mindig teljes kiőrlésű kenyér szendvicsnek (ha nem ezt eszem, el van rontva a napom :D) rá:sonka-sajt-szaláma és valamilyen zöldség

tízóraizni nem szoktam, havonta 1x mondjuk müzliszelet

na és innentől 2 lehetőség van a többi kajálásomban

suliban ebéd és uzsonna is szendvics

vacsorára meg zöldséget eszek natúr hússal, tojással

itthon: ebéd főtt kaja (rizs-csirkemell-saláta-párolt zöldség-rakott zöldség ilyesmik...)

uzsonna: joghurt gyümölccsel, puding

vacsora: saláta vagy leves

2010. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

reggeli: a kávé tuti, mellé valami szendvics, néha péksüti, ha van időm és nem rohanok, akkor tartalmasabb pl: rántotta, tükörtojás, bundáskenyér...

tízórai: szinte mindig valami szendvics, esetleg még csoki utána

ebéd: bármi, nem vagyok válogatós hol saláta, hol pörkölt...ami éppen van!

uzsonna: általában nem szoktam, ha mégis akkor műzli, yoghurt, valami sütemény, esetleg chips

vacsi: megint szendvicsek, ritkábban virsli, vagy tojásrántotta/tükörtöjás, esetleg valami saláta kenyérrel.

2010. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!