Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért jobb a Lidl mint az Aldi?

Miért jobb a Lidl mint az Aldi?

Figyelt kérdés
Mindkettőbe járok és a Lidl parkolók és a boltok is mindig tömve vannak az Aldi sosem. Mi van a Lidl-be ami ennyivel jobb sokaknak és semmit nem látok amitől az ennyivel jobb bolt lenne.

2021. dec. 4. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Én kifejezetten utálom a Lidl-t, így nem is járok oda. Azt mondják olcsóbb mint az Aldi, nyilván ez lehet az oka.
2021. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ezerszer jobb az Aldi. A Lidl ugyan olcsóbb, de a minöség meg sem közelíti az Aldis árukat.
2021. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Azért az Aldit se kell félteni, ugyan valóban a Lidl mögött járnak, de az összes többi láncot bőven verik az egy boltra illetve egy alkalmazottra jutó árbevételben.


Itt lehet erről bővebben olvasni:


[link]


Az Aldik kisebb alapterületűek, kisebb termékválasztékkal és kevesebb alkalmazottal.


Én is járok mindkettőbe, de minőségi különbséget nem érzek a termékeik közt.

2021. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Szubjektív. Nekem jobban ízlenek a Lidl-s termékek, mint az Aldisok. Bár van pár dolog, amit kifejezetten az Aldiban veszek. Amúgy meg olcsóbb is, és sok ugyanolyan termék nagyobb a Lidl-ben.
2021. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem azért jobb a Lidl, mert az van "közel", (15 km-re) a legközelebbi Aldi meg 40 km-re. :((((
2021. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Mi mindkettőbe járunk, megvan mit honnan szeretünk inkább venni.
2021. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 qkker1 ***** válasza:
82%

Lidl-Aldi

Auchan

Penny

Spar

Tesco


nálam a sorrend, mindegyikben van valami, ami olcsóbb ugyanabban a minőségben.

2021. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem jobb, nem olcsóbb.

Valami az Aldiban jobb, vagy olcsóbb, valami meg a Lidlben.

2021. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk olyan banális oka van, hogy a Lidl a városközpontban van, az Aldi pedig a város szélén. Sok nyugdíjas, akinek nincs kocsija, nem buszozik az Aldi miatt. Mi meg inkább beülünk a kocsiba, és irány az Aldi, azt jobban szeretjük. Lidl-ben nálunk annyi ember van, hogy sodor a tömeg, egyszerűen nem lehet megállni, hogy megnézzek egy terméket, elolvassam pl. a lejáratát (a hely is szűk).
2021. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Aldi sokkal jobb minőségű árút kínál messze nem egy kategória a Lidl-el. Árakban is drágább mint a Lidl.
2021. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!