Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jó konzerves ananász fagyi...

Noncsi2020 kérdése:

Jó konzerves ananász fagyi recept?

Figyelt kérdés
Ma már annyi félét olvastam hogy rosszul vagyok. Kipróbált receptre vagyok , főleg olyanra hozzávalókkal amik könnyen kapható minden kisboltban, és ne olyat amiben kókusz tejszín vagy grapefruit cseppek, mert ilyeneket lehet máshol igen de nálunk (külföld) nem igen találhatóak.

2021. dec. 7. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ananászból nem csináltam még, de málnából, banánból, szederből, almából, eperből már csináltam, mindnél ugyanaz a módszer:


Kisebb darabokban le kell fagyasztani a gyümölcsöt és feleannyi banánt.

Turmixgépbe beleteszem a fagyott gyümölcsöt és leöntöm zsíros tejjel, annyival, ami ellepi, és 2-3 evőkanál mascarpone-t.

1-2 perc turmixolás után kész. :) Megkóstolom, és ízlés szerint lehet édesíteni, fűszerezni, de sok esetben már így is fincsi.

2021. dec. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. dec. 8. 08:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!