Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az Árkádban melyik üzletekben...

Az Árkádban melyik üzletekben lehet kapni ilyesmi dolgokat?

Figyelt kérdés
Olyan szilikon formát keresek, amibe csokit lehet önteni, egy sima csokitábla forma is jó lenne, de az előbb láttam egy weboldalon különlegesebb formákat is, mint pl. egy autó amit így ki lehet önteni csokiból. Ilyen formákat a budapesti árkád melyik üzleteiben találhatok? Próbáltam a weboldalat böngészni, de nem jutottam valami sokra. Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. dec. 11. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

leginkább neten tudsz rendelni ilyen spéci cuccokat.

Háztartási-felszerelés boltokban nem nagyon van ilyesmi...

2021. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Esetleg Pepco de nem biztos
2021. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Árkádban nincs cukrászkellék bolt.

Max, ha tchibo van, ott találhatsz valamit.

2021. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Van egy tescoma bolt, ott elég jó esélyeid vannak szerintem. A flying tigerben/butlersben is lehet, hogy találsz, ott biztosan valami viccesebb, különlegesebb forma van, ha van.

Vagy ha végül az Árkádban nem találsz, akkor a Sugárban a földszinten a Spar mellett van egy konyhafelszerelés bolt, illetve esetleg megnézheted az IKEA-ban milyen jégkockatartók vannak most, az is megfelel erre a célra.

Tudok még pár üzletet Budapesten, de gondolom most csak az Árkád volt a kérdés.

2021. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
árkád aluljárószinten középfele van egy óriás kínai bolt, esetleg találsz ott, d enem biztos
2021. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!