Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Találtam a régi fagyasztónkban...

Találtam a régi fagyasztónkban egy csomag darálthúst, ami júliusban lejárt, viszont nem érzem büdösnek, kb májusban - júniusban vehettük a boltban. A kérdésem a következő, csináljam meg, vagy dobjam ki a fenébe? Már felengedett, de nem büdös.

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag abban a percben megállt a szavatosság lejárata, amikor betetted a fagyasztóba.

Mindenféle hús minőségromlás nélkül eláll fagyasztva hónapokig (gondolj a disznóölésekre!) így a te darált húsodnak sincs semmi baja!

Én pont tegnap csináltam 8 hónapos darált húsból paradicsomos húsgombócot, kutyabaja nem volt.

2021. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem büdös akkor annak elvileg még jónak kellene lennie, mivel a fagyasztás konzervál is.
2021. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor rögvest meg is csinálom.
2021. dec. 16. 17:10
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Szívesen!

Jó étvágyat!:)

2021. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. dec. 16. 17:23
 6/8 Dzsoki ***** válasza:
100%
Hol tartasz?Fasírtot csináltál belőle?
2021. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen fasirtot csináltam belőle. Ahogy gondoltam, semmi baja nem volt a húsnak, jó ízűen megettem 😊
2021. dec. 17. 06:43
 8/8 Dzsoki ***** válasza:
100%
Pompás!Mindenki boldog!Mi azért,hogy jó válaszokat adtunk,te meg,hogy jóízűen megetted.Meg a környezetvédők is boldogok lehetnek.
2021. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!