Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc ételed ezek közül?

Mi a kedvenc ételed ezek közül?

Figyelt kérdés
🌭🍔🍱🍭🥧🍪🍩

2022. jan. 2. 07:41
A kérdező szavazást indított:
Spagetti
Kakaós csiga
Sült krumpli
Gyros
Húsleves
Torta
Popcorn
Virsli
Hamburger
Rizseshús
54 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A spagetti az egy tésztafel, millió elkészítési módja van. Tortával szintén ugyanez a helyzet.
2022. jan. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Spaghetti minden féle jöhet
2022. jan. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Az 1-es választ én azzal is kiegészíteném, hogy a kakaós csiga, gyros, húsleves, virsli, hamburger is ilyen. (de még talán a rizseshús is, csak azt én semmilyen formában nem szeretem)


Szóval egy rossz virslinél szívesebben ennék finom kakaós csigát és fordítva, de ez bármelyik ételre igaz.

Ha úgy nézzük, hogy mindegyik az én ízlésemnek megfelelően van elkészítve, akkor is változó, hogy éppen mit ennék szívesebben. A rizseshúson és popkornon kívül mindet szeretem.

2022. jan. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
A rizses hús én sem kedvelem annyira, inkább a tarhonyás húst szeretem. De nem lehet mindig tésztát, meg krumplit enni.
2022. jan. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Sültkrumpli, Burgur, Hotdot, Corn, Fánk.. 🇺🇸 A többit nem kedvelem annyira
2022. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
A spaghettit írtam, épp carbonara készül vacsorára
2022. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!