Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Majonézes franciasaláta...

Majonézes franciasaláta meddig fogyasztható?

Figyelt kérdés
Az alapja gyorsfagyasztott franciasaláta keverék. Van még benne virsli, tojás, és majonéz. Minden megfőzve. A majonézen kívül :D
2022. jan. 2. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Házi majonéz nyers tojásból vagy bolti tubusból? Utóbbi esetben meg lehet enni egy pár napig.
2022. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha karácsonyi menü volt én biztosan nem enném meg, de ha most szilveszteri vacsora akkor még meg lehet enni, mondjuk max.3nap.Virsli,tojás is van benne, azért az nem marad meg tartósan.
2022. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

31-én készült, bolti majonézzel.

Holnap megehető még?

2022. jan. 2. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg. A bolti majonéz hűtve tárolható. A többi eleme is. Ez a majonézfélelem még abból az időből származik, amikor nyers tojásból csinálták háznál.
2022. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is a majonéz miatt kérdezem főként, hanem a benne lévő főtt tojás miatt.
2022. jan. 2. 16:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert azt tudom, hogy a főtt tojás eláll három napig, de így ételben, mással összekeverve, összeérve, nem tudom.
2022. jan. 2. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Fridzsiderben kibírja.
2022. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-6 nap.
2022. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!