Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igénylitek, hogy napi rendszer...

Igénylitek, hogy napi rendszerességgel főtt ételt egyetek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 10:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, feltétlenül, naponta legalább kétszer.
Igen, feltétlenül, naponta legalább egyszer.
Naponta nem, de hetente 2-3-szor már igen.
Naponta nem, de hetente legalább egyszer igen.
Egyáltalán nem igénylem a főtt ételt, de néha azért szívesen megeszem.
Egyáltalán nem igénylem a főtt ételt, soha nem eszem.
88 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igénylem, de nem mindennap van rá módom.
2022. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nap, főleg nem minden étkezésre, de azért nem is csak heti 2-3 alkalommal.
2022. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen, igénylem a napi egyszeri meleg étkezést, és szerencsére még meg is tehetem.
2022. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem halok bele ha véletlen 1-2 napig nem tudok enni, de sokkal jobban esik.
2022. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Elvagyok nélküle. Időt rabló foglalatosság:)
2022. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mitől függ, talán gyerekkorból hozott megszokás, de ha ebédre nem eszem főtt ételt, egész nap hiányérzetem van és "éhes" vagyok, még ha be is toltam 50 szendvicset, vagy 2 kg gyümölcsöt.

De a fiam is ilyen, már óvodásként 1x elfoglaltság miatt nem kapott főzött ebédet, csak valami hideget, erre kikerekedett a szeme, hogy "Ebédre reggelit eszünk?"

2022. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Két hétig éltem instant- és bögrés levesen. Ölni tudtam volna egy JÓ krumplifőzelékért. Én takarítok, apám főz. Apám úgy döntött, neki elég a leves, szóval nem főz. Én meg tudok főzni, nem is rosszul, a pörköltem világverő, de utálok főzni... ritkán van türelmem a konyhához.
2022. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Egesz nap jovok-megyek ... mindenhol van egy bufe, grill, falatozo vagy kifozde ... nem fozicskezek otthon magamra, megoldom az elobb felsorolt modon. Persze olyan is elofordul, hogy csak felvagottat, sajtot, pekarut es zoldsegeket eszem ... nyaron sokszor megelegszem par langossal egy nap.
2022. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én simán le tudnék élni egy életet főtt étel nélkül, szinte soha nem kívánom. Viszont imádok sütni-főzni, ha meg már főzök akkor nyilván eszek is belőle :)
2022. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igenyelnem a napi főtt ételt viszont a család igen így muszáj főznöm.
2022. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!