Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki az aki még fruktóz érzékeny...

Ki az aki még fruktóz érzékeny vagy volt?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt még kisebb koromban kórházba kerültem, mert nagyon le fogytam és nem tudtuk mi bajom. Majdnem két hetet töltöttem a kórházba mire ki derítették hogy érzékeny vagyok a fruktózra vagyis gyümölcs cukorra. A szerveztem nem tudta fel emészteni. Étrendet kelett nekem állítani heti 60 dkg gyümölcsöt ehettem és nagyon sok ételben benne szerepel a fruktóz. Azt mondták egy év múlva menjünk vissza hogy újra meg csinálják a tesztet. Pedig azt mondták nem gyógyítható betegség, de nekem el múlt. Van más is aki ki gyógyult belőle?
2022. jan. 14. 19:54
 1/1 anonim válasza:

Én.

De diétával jobb lett.

De mostanra megint visszajött....4 napja vagyok diétán.

2022. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!