Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lábasban vagy ételhordóban?

Lábasban vagy ételhordóban?

Figyelt kérdés

Érdekelne, kinél hogy a megszokott.

Főzés után, ha már kihűlt az étel, abban a főzőedényben teszitek be a hűtőbe, amiben megfőtt, vagy műanyag ételhordóba teszitek át?


Én a lábasban, most pl egy kisebb fazék rizs és egy másik fazék gombapörkölt vár kihűlésre.

Viszont rendezettebbnek tűnne a hűtő, ha inkább ilyenkor átszedném egy megfelelő méretű ételhordóba.

Csak ugye akkor dupla mosogatnivaló.


Nálatok hogy megy ez? 🙂


2022. jan. 22. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lábasban, akkor szoktuk csak átszedni valami másba hogyha nem fér be a hűtőbe máshogy.
2022. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Mindig a mennyiségnek megfelelö méretö tárolóedénybe - nem ételhordó és föleg nem müanyag -teszem a hütöbe. Ezek ugyanis rendesen záródnak, higiénikusak és nem foglalnak fölöslegesen helyet.
2022. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amiben főtt. Bazinagy hűtő van, nincs helyprobléma.
2022. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha át is szedem - részben helyhiány, részben esztétikusság, részben mert pont az a fazék kell -, úgy vannak erre a célra szép jénai edényeim. De nem mindig vacakolok ezzel. Műanyag dobozba akkor teszem csak, ha tudom, hogy másnap azt valaki elviszi pl. ebédre.
2022. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyit ettünk meg belőle főzés után. Ha a lábos félig-negyedig van, akkor nem foglalom vele a helyet, hanem átteszem valami kisebbe. Ha valami csoda folytán teli lenne, simán beteszem lábosostul a hűtőbe.
2022. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó
2022. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyi marad, illetve melegíthető-e lábosban. Ha sok marad, és melegíthető, akkor marad benne.

Ha kevés, akkor megy kisebbe. Ha lábosban melegíthető, akkor kisebb lábosba, ha nem, akkor megy mikrózható műanyag dobozba.

2022. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem fogy el, azt kiporciózom dobozokba, másnap visszük munkába. Ha több van, vagy hétvége, akkor is át szoktam szedni, általában úgy logikus.
2022. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Átteszek mindent másik dobozba vagy kisebb fazekakba.

Abba nem hagyom amiben főtt, azt szeretem miharabb elmosogatni

2022. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!