Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni mazsola...

Hol lehet kapni mazsola nélküli müzlit?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen mazsola nélküli müzlik vannak. Sajna nem szeretem a mazsolát, a müzlit viszont enném, de mindenütt csak mazsolával van :(
2010. szept. 9. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt próbáltad már, hogy kiszeded a mazsolát belőle?
2010. szept. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze, de még mindig egyszerűbb mazsola nélkülit venni, nem igaz?
2010. szept. 9. 23:55
 3/5 anonim ***** válasza:
A sparos epres müzliben (zacsis saját márkás) viszonylag kevés van. Én se szeretem és idegesítő vadászni, müzliszeletnél meg szinte lehetetlen. Abban is bőven több van, mint amennyit elviselhető kiszedni, de én azok közül amiket próbáltam ebben találtam legkevesebbet. Gondolom a csokisban is kb. pont ennyi van, de nem esküdnék rá.
2010. szept. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is utálom a mazsolásat! Meg a cukrozott déligyümölcsöset se nagyon szeretem.

Most a Jordans Crisp a kedvenc otthon, legutóbb a Camponában vettem csokisat, de az erdeigyümölcsös is nagyon finom (nem cukrozott, csak szárított gyümölcsdarabok vannak benne, eper, málna stb.)

2010. szept. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csinálsz otthon, olyat, amilyet akarsz, minden müzli-alapanyag pehely megvásárolható külön is...;)
2010. szept. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!