Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy álljak át a falásról a...

Hogy álljak át a falásról a mértékes kajálásra?

Figyelt kérdés

Imádom az izeket és a finom kajákat, függetlenül attól, hogy kicsit már túl husis is vagyok emiatt :-D

Hogyan tartsak egyensúlyt, mikor én utálok határokat szabni ? Ti hogyan csináljátok ? (Csak olyan irjon, aki tényleg szeret kajálni,mert más nem értheti ezt meg xD)

Köszi előre is ! 16/L


2010. szept. 10. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Fokozatosan csökkentsd az adagot! Most azért bírsz zabálni, mert ki van tágulva a gyomrod. Ha megpróbálsz egyre kevesebbet enni, akkor szépen szűkül a gyomor is, és hamarabb leszel teli! Nekem nagyon beválik, hogy sok vizet iszom kaja előtt, és közben. Meg ha van egy kaja, amit nagyon szeretsz, mondjuk valamilyen hús salátvál körettel, akkor döntsd el, hogy melyikből akarsz többet enni, és a másik kettőből egyél kevesebbet. Nálam ez úgy szokott lenni, hogy rengeteg hús, normál saláta, vagy zöldség, és pár szem krumpli. Elég szokott lenni!
2010. szept. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ésszel. Mert ugye vannak a vágyak, ösztönök amik azt mondják ,faljál . De van a másik oldalon az ész ami azt mondja ,ne faljál. Hát győzzön Nálad is az ész.
2010. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De amikor kicsi voltam nem gondolkoztam és mégsem faltam
2010. szept. 10. 09:10
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Igyál 100 liter vizet, hogy ne maradjon hely a kajának.
2010. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
09:29-Te tuti hülye vagy
2010. szept. 10. 09:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Szedj fél adag kaját magadnak, és tüntesd el a többit a hűtőbe.

Én azóta csinálom ezt, mióta gyerekem van. Ketten eszünk meg 1 adag főtt kaját, ezt naponta 2x, és mellette ugyanúgy eszegetek uzsonnát a gyerekkel, csak keveset, és fogyok. :)

2010. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy elhagytam a kenyeret, helyette zsemlével mértem az adagokat magamnak. Pl lecsóhoz, töltött káposztához, meg olyan dolgokhoz, amikhez addig kenyeret ettem, elhagytam. Ugyanúgy ehetsz pörköltöt is, csak szaftot abszolút ne szedj a köret mellé.

És próbálj meg fele annyi adagot szedni a tányérodra és lassabban enni. Én minden falat után ittam egy korty vizet, így hamarabb megtelt a gyomrom. Próbáld ki, nekem bevált! :)

Sok szerencsét! :)

21/L

2010. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lassan egyél és pici falatokat. Én néha 1 kiflit felvágok vékony karikákra, mellé kockázok felvágottat, virslit, vagy sajtot és lassan csipegetek, nem falom be 1 perc alatt. Mire elfogy a kifli már jól is lakok. Sajnos én egész nap azt érzem, hogy éhes vagyok (van egy kis inzulin problémám). Beosztottam a napot. 3 óránként eszek - naponta 5 alkalommal, de csak keveset. Délben egy adag Teletálas kaja, reggeli 1 kifli felvágottal, tízórai, uzsonna, vacsora ugyanez és kész. Nagyon nehéz kibírni!
2010. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egy lassan sok levest. Azzal telítődik a gyomrod, nem leszel olyan éhes. Néha szoktam egy-egy szelet sonkás felvágottat bekapni csak úgy a hűtőből, jövés menés közben amikor nagyon éhes vagyok. Segíthet még a bögrés leves is egyszer egyszer vacsora helyett.

Sok sikert!

2010. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyél naponta csak háromszor,fele annyit amit szoktál-lassan.Képzeld magad nagyon kövérnek,onnan nagyon nehéz visszafogyni.Én is nagyon szeretek enni,de visszafogtam magam,mert nem szeretném kihízni az egész évi ruhatáram,a mai világban az egy kész vagyon.ZS
2010. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!