Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Netről megvásárolható gazdaság...

Netről megvásárolható gazdaságos, jó ár érték arányú könnyen és gyorsan elkészíthető ételeket ajánlani? 3 férfinek 1 háztartásba

Figyelt kérdés

ilyen instant leveseket meg meg instant másodikat, esetleg konzervet stb.


szivesen rendelnénk nagy mennyiségben, hogy azt együk.


2022. márc. 8. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Húha.

Knorr spagetti, carbonara alap

Löncshús (darált husi helyett)

Spagetti, szarvacska tészta

Fagyasztott: pogácsa, kakaós csiga, zöldségek (kis olajon csak meg kell pirítani), gyümölcsök, halrudak, halászlé alap, sültkrumpli, mirelit kész húsok (rántott sajt, rántott husi stb))

Knorr levesek (húsleves, krémlevesek, gulyás)

5 kg krumpli (krumplisaláta: főtt krumpli, apróra vágott hagyma, só, bors, fokhagyma, olaj, pirospaprika)

Üveges savanyúságok

Gyros fűszer, só, bors, pirospaprika, fokhagyma granulátum

30 tojás

Gyors rizs (tasakos)

Kolbász, szalonna

Vaj

Kenyér + zsemle munkába


Ezekkel szerintem nagyon alap dolgokat össze tudtok dobni, de szívesen segítek ha tudok!

2022. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Bocsika nem olvastam, hogy netről rendelhető, csak az egyszerűségen és az alap élelmiszereken gondolkodtam.
2022. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2022. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, nem próbáltok meg inkább főzni? Sokkal kifizetődőbb mint állandóan a sok műanyaggal tömni magatok. Vagy rendeljetek menzáról. Vidéken, olcsóbb helyen már 1200/napért van kétfogásos, nagyobb adag étel.
2022. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1200*3= 75 600 ft

és csak egy szar menza ebédet ettünk ami általában mini


még elköltünk 2x ennyit, hogy legyen vacsora+reggeli, aztán megzabáltunk 210 000-et, de úgy, hogy csak hétköznapokat számoltam, hétvégét nem


ettől jóval olcsóbban kell kihozni

2022. márc. 8. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Oké egyetek akkor műkaját de ne csodálkozzatok ha 50 évesen meghaltok rákban.


Leszarozod a valódi főtt ételt de az üveges guargumis és ízfokozós förmedvények azok jók?

2022. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni a válasz, de a leggazdaságosabb megoldás az, hogy elkezdtek főzni.
2022. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!