Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha a kifőzdéből kiadott...

Ha a kifőzdéből kiadott tortillatészta nyeren lett kiadva visszaadják az árát?

Figyelt kérdés
2x már vettem tőlük, pöpec volt. A mostani viszont mint a gumi. Gondolom nyersen tették bele a tölteléket. Alig lehetett megrágni. Ha visszaviszem beleharap hogy leellenőrizze hazudok-e????
2022. ápr. 9. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Hogy lehetne a tészta nyers??? Másrészt meg akkor nem kemény lenne, hanem túl puha!
2022. ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hol olvasol te keményet? Gumi volt. A kérdésre felelj. Visszavihetem vajon?
2022. ápr. 9. 08:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vinnéd vissza, már beleettél azaz vissza nem veszik és távozás után általában nincs reklamáció.
2022. ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs tehát ha jól értem az étteremben ha kihoznak egy fagyos ételt akkor nem reklamálhatom meg mert már beleettem? Ugye ennyire hlyék ti nem vagytok? Ez ugyanúgy vonatkozik street foodra is. Ha én eladóként lejárt töltelékkel nyomom tele a kaját akkor ne reklamáljon az eladó mert már evett belőle? 😃
2022. ápr. 9. 09:20
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem vissza. Én pékségbe legalábbis vittem vissza félig nyers péksütit. Ezt is tuti visszavinném.

Nem feltétlen harapdálja meg hogy bizonyosságot szerezzen, de nyilván azért visszaadod nekik.

2022. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nyers volt, hanem a töltelék eláztatta. A tortillalap _eleve_ sütve van.
2022. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4.kérdeztél én meg választoltam...nem értem ezt az indulatot.
2022. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!