Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy hízzak nyárig 10 kilót...

Hogy hízzak nyárig 10 kilót ?(lány)

Figyelt kérdés

19 évesen 44kilo vagyok

Nincs e.ü bajom és a családban sem vékony senki

Szedek vitamint de semmi nem használ

Mindenen segítséget elfogadok


2022. máj. 13. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Igyal cukros uditoket, egyel edesseget es mas kaloriadus eteleket.
2022. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Egyél kalóriadús ételeket, és mozogj minél kevesebbet. Ha ez sem segít, akkor nem vagy hízásra hajlamos.
2022. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Kezdj el edzeni, akkor majd jobb étvágyad lesz, de azért kerüld a fehér lisztes, cukros ételeket. Egyél sok sovány húst, zöldséget, rizst, zabpelyhet, ilyesmit.
2022. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Az édességeket, cukros ételeket azért ne vidd túlzásba, egészségtelennek sem jó lenni. Olajos magvak, banánturmix joghurttal, zabbal, mogyoróvajjal jók lehetnek, avokádó, olajok növelése, illetve szép fokozatosan az adagok növelése jó lehet.
2022. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Este lefekvés előtt egyél jó kis szaftos pörköltet, vagy tésztaféléket, esetleg kukoricát majonézzel. Napközben is legyen mindíg valami majszolgatni való. Sörrel is rá lehet segíteni.

Lényeg, hogy lak jól lefekvés előtt és addig egyél míg "degeszre" nem etted magad. Azzal se törődj, ha a jóllakottságtól nem tudsz aludni egy darabig. A mozgást azért ne hagyd ki, mozogni kell sokat, mert akkor nem csak a szírszövetek épülnek.

Mindenki mást óva intek ettől a módszertől (mozgás kivételével)! Egészségtelen, de hízni lehet tőle.

2022. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Én 26 éves koromig bármit meg ehetem 50kg maradtam ,utána születtek a gyerekeim és utána oda lett 50 kg súlyom vissza többé nem tudtam menni 50 kgra sokáig 56 kg voltam 2 gyerek mellett később aztán 60 kg lettem most 20 ével később ha vigyázok mit eszem és mennyit sokat mozgok akkor 60-63 kg körül mozgok.


Most inkább örülj hogy ilyen karcsú vagy .

2022. máj. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Neked adom az én 10kiló pluszomat. És mindenki boldog lesz :D
2022. máj. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia. 26 éves vagyok, van már egy kislányom és 42 kilóra fogytam vissza ismét szülés után. Semmitől nem híztam, aztán ősszel elkezdtem szedni a véres cseppet. Édesanyám mindig mondta h attól hízni fogok, de nem hittem el. Igaz, januártól kezdtem tényleg hízni, és meg csak 5 kilonal tartok, 47 vagyok most. Semmit nem valtoztattam, ugyan annyit eszek, mégis hizok. Nekem is 10 kiló a cél, remélem őszre összejön.

Szerintem próbáld ki!

Sok sikert!

2022. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Béres cseppet... Bocsi el írta a telefon.

Előző voltam..

2022. máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!