Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mire jó a Wolt credit és hogy...

Mire jó a Wolt credit és hogy lehet használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár perc múlva rendelnék Wolt-ról és a fizetésnél kiír egy lehetőséget, hogy fel akarom-e használi a Wolt krediteket. Ha jól emlékszem eddig 2-szer rendeltem Wolt-ról de nem volt semmiféle ilyen lehetőség. Nemtudom ez mire lehet jó, esetleg levon a végösszegből annyit, amennyi kreditem van? A rendelés 5080Ft lenne és a kredit felhasználással 2000Ft lejön a végösszegből. Csak kérdezni szertném, hogy ezt mitől kaphattam meg, vagy mindenki fel tudja esetleg ezt használni egyszer?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. máj. 26. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Meghívsz valakit kapsz 500-at, ha rendel valamit kapsz megint 500-at, ha te regisztráltál adnak 1500, vagy 2000-et, attól függően, mikor regisztráltál be.
2022. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áh értem. Hát most beléptem ma, láttam a fiókban, hogy már volt 2 darab ilyen 2000Ft-os kreditem, amik már lejártak(2 hónappal és 5 hónappal ezelőtt). Most is van egy éppen, ami 5 nap múlva jár le. De viszont senkit nem hívtam meg, nem rendelt más. Tehát ha azt felhasználom akkor lejön 2000, ha teljesen jól értem
2022. máj. 26. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:

A Wolt akkor szokta adni ezt a 2000 forintos kupont, amikor azt látja, hogy x ideig nem rendelsz a fiókodból, ezért megdobnak ezzel a 2000 forintos kuponnal, hogy így "ösztönözzenek" arra, hogy (ismét) rendelj tőlük.

Ha jól tudom, kéthavi inaktív állapot után adják, de valaki javítson ki, ha tévedek.

Nálam legalábbis így volt többször is, de most megkérdeztem ismerősöm, ő is így emlékszik. :)


A végösszegből fogja levonni ezt a kedvezményt, igen. :)

2022. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Például C9CNSDUS kedvezmény kóddal is kapsz pluszba kedvezményt, én nekem a 3.regisztrációm és folyamatosan add kedvezményt :) joetvagyat 🥰
2022. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!