Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Frei cafe-ban ez hogyan működik?

Frei cafe-ban ez hogyan működik?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség, de nem tudom, hogy ők is olyanok, mint a Starbucks, hogy a pultnál kell rendelni és utána ülhetsz le, vagy fordítva, és megkérdezik mit kérek. Sosem voltam még Frei-ben és nem szeretnék beégni. :D

2022. jún. 3. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Pultnál kell rendelni, sok helyen már sorszámos rendszer van, hogy szólítanak, ha kész. Szóval kb ugyanaz. :D
2022. jún. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. :D Bár ez elég érdekes úgy, hogy nem találtam sehol a kínálatot, na mindegy akkor majd ott feltartom a sort amíg eldöntöm mit szeretnék.
2022. jún. 3. 07:37
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Van lapozható itallap is, úgy emlékszem, félre tudsz állni nézelődni (vagy ha többen vagytok, leültök előre, és akkor utána áll be valaki a sorba, ha választottatok).
2022. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Kávékonyhánként (azaz nemzetiségenként, ha így jobban tetszik, országonként) itt van lebontva az összes kávé:

[link]

Itt meg az a néhány sütemény:

[link]

(abból lehetne szerintem jóval többféle is).

2022. jún. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
4, Ha rányomsz valamelyik országra, nem található.
2022. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

4# jó választ írt, kár lepontozni.

Nekem működnek a linkjei, alul a "sütiket" kezelni kell, után enged.

2022. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Ki van írva a pult mogott nagyban a választék. Vagy eldontod amig sorban állsz vagy csak bemész, kitalálod mit akarsz és utána állsz sorba
2022. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#4-es köszi, de nekem 404-es hibát ír ki. :'D
2022. jún. 8. 21:30
 9/10 anonim válasza:
100%

Néhány vidéki Frei úgy működik, mint egy hagyományos kávézó és az asztalodnál veszik fel a rendelést.

Pesten többnyire a pultnál kell rendelni, de ezt az asztalokra tett kártyán jelzik is.

2022. szept. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szombathelyen nincs kiszolgálás, de ezzel semmi gond, legalább ki lehet fillérezni a fizetendő összeget (illetve én magam olyat szoktam, ha teszem azt, mondjuk 780 a kávém, akkor 800-at adok és azt a 20 Ft-ot nem kérem vissza.)
2022. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!