Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek el lehet ezt még...

Szerintetek el lehet ezt még biztonságosan fogyasztani mostanában?

Figyelt kérdés
nemrég rendeltem néhány étrendkiegészítőt, csak most veszem észre hogy egy termékkel nagyon áthúztak, egy olyan kendermag fehérjepor-t kaptam ami '21 decemberéig volt minőségét megőrzi státuszban. ez az egy tétel miatt már nem állok neki panaszkodni, de azért érdekelne, hogy még szerintetek így is megehetem gond nélkül? (tudom hogy szárított por alapúakra több időt szoktak jósolni, csak mégis furdal)
2022. jún. 9. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kendermag is avasodásra (oxidálódásra) hajlamos, neked kell tudni, hogy az a készítmény milyen állapotban van illetve milyen áron adták, egy sok ezer forintos adagnál azért már rendesen átvágás, ha használhatatlan.
2022. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a minőségét megőrzi határidő járt le, akkor még általában fogyasztható, csak az élvezeti értéke csökken. Ha a fogyasztható határidő jár le, akkor kell kidobni. De mindenképpen átverés.
2022. jún. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem ennek élvezeti értéke sosem lehetett, mert olyan mintha kb. egy kanál homokot kevertem volna el vízben. nem hiszem hogy baja lett volna, de ilyennel még nem találkoztam hogy fél éves csúszással adjanak ki valamit. de ha már kifizettem, megeszem! :D
2022. jún. 12. 19:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!