Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül most egy...

Mennyibe kerül most egy Gluténmentes Whopper a Burger Kingben?

Figyelt kérdés
Tavaly valami 1600 Ft volt 1 db ilyen szendvics, ami elég brutál. Azóta változott-e ez?

2022. jún. 29. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Változott, de sajnos rossz irányba, most 1800 Ft körül van
2022. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugye BK-ban gluténmentes whoppereket nem az vesz, aki olyan nagyon spórolni akar.
2022. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Éttermenként eltérő, az applikációban meg tudod nézni az étterem kiválasztását követően.
2022. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nem szórni akarom a pénzem, nem tehetek róla, ha gluténra érzékeny vagyok, meg a sajtra is.
2022. jún. 29. 12:54
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

"Mi a fészkes fene az a glutén? Létezik ez az izé egyáltalán?"

Viccet félretéve, az elmúlt pár évben lett ez nagyon felkapott, előtte nem is hallottam róla. Meg ez a mindenmentes mizéria, amik egyáltalán nem finomak.

2022. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te nagyon ostoba vagy, szerinted ki akarna gluténra érzékeny lenni? Minden sokkal drágább, egy csomó mindent nem ehetnek sajnos, biztos csak kitalálják nem?
2022. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jó hát örülj neki ha te nem tudod mi az a glutén. Mikor alig kapsz levegőt az allergiás rohamkor, akkor azért átértékelődik a helyzet. És nem egy orvosnál voltam, labortól kezdve gyomortükrözéssel si kimutatták nálam.


De már azelőtt is tudtam, mert ki kellett tapasztalnom mit tudok enni. Ez kb 5 év kínszenvedés volt.

2022. jún. 29. 13:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A gluténérzékenység nem kitaláció és nem új keletű dolog, legfeljebb nem ismerték régen és fogalmuk sem volt a gluténérzékenyeknek, hogy mitől vannak rosszul.

A pénzszórás alatt nem is a gluténmentes dolgot értettem, hanem hogy egy gyorsétteremben veszed meg, ahol köztudottan drágán adnak kis adagokat.

2022. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A másik pedig, hogy a glutén a gabonatartalmú kaják gyártásak tulképpen egy melléktermék, aminek nem is szabadna benne lennie, magyarul olyan, mint a kosz. Régen még odafigyeltek erre, de a modern gyártási technológiák a mindenen spóroljunk elve miatt a glutén kivonására már alapvetően nem törekszenek. Na és ezért tartunk itt.
2022. jún. 29. 13:02
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező! Fú de morci vagy
2022. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!