Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nincs pénzem mert az előző...

Nincs pénzem mert az előző munkahelyemről elküldtek, és nem fizettek ki. A mostani munkaadóm korrekt, ismerem a céget, viszont nagyon le vagyok gyengülve.Éhes vagyok és nem tudom mit tegyek. Ti mit tennétek segítség nélkül?

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 19:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Kuncsorognék a gyakorikerdesekeken hátha valakit be tudok palizni és küld pénzt (amiből most ezen a hétvégén bulizni tudok)
2022. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
gyakorikerdesekeken😄👉 igen, ezt a Huawei csinálta.
2022. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnék fizetéselőleget kérni, vagy a volt munkahelyből kipréselni a jussom.
2022. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék egy enni adok-enni kapok dobozt a környéken.
2022. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
ilyen nincs hogy manapsag vlaki ehezzen ebben az orszagban. Ahhoz nagyon ugyetlennek kell lenni. Facebookon vannak csoportok ahol megmaradt kajat el lehet vinni, nincs egy baratod se aki napi egy adag kajaval nemtud magahoz meghivni? zaras elött peksegekben kerdezd meg kaphatsz e ketto kiflit...
2022. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azt hogy tudom megkeresni? Ilyenről még nem hallottam, viszont nagyon kéne valami kaja.
2022. aug. 5. 20:20
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező hol laksz?
2022. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom
2022. aug. 5. 20:39
 9/22 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok nagyon béna, de még nem kerültem ilyen helyzetbe, és szeretném tudni, hol van olyan pont ahol enni adok enni kapok doboz lenne. Nem bulizom, kérlek ne bántsatok, elég sok betegségem van.
2022. aug. 5. 20:44
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Voltam ilyen helyzetben. Kéregettem.. Volt aki vett nekem friss péksüteményt, más adott némi aprópénzt. Meg elmentem próbanapokra mosogatni, aznap kifizettek és még enni is bőven kaptam.
2022. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!