Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Házilag készített kedvenc...

Házilag készített kedvenc jégkrémed van?

Figyelt kérdés

Tudom sok van a neten, már vagy kettőt hármat kipróbàltam (gyümölcs és joghurt) de nem annyira ízlett.


Ha van valamilyen nagyon kedves és egyszerű recepted, elmondanad nekem?


Kipróbàlnam. 🙂 Köszönöm szépen előre is.


2022. aug. 7. 16:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Az mindegy hogy gyümölcsös, csokis, vaníliás, vagy különleges, csak finom legyen.
2022. aug. 7. 16:25
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Én a múltkor teljesen véletlenül készítettem isteni fagyit. Van egy citromos álom nevű sütemény, munkahelyre csináltam születésnapra, viszonylag egyszerű a krémje, csak tejföl, tejszín, cukor és citrom (reszelt héja és leve is kell bele). Valamiért nem akart megkeményedni a hab, így inkább nekiálltam újra, de az elrontottat sem akartam kidobni ilyen élelmiszerárak mellett, főleg, hogy egyébként ízre nagyon jó volt. Szóval támadt egy hirtelen ötletem, hogy berakom a fagyasztóba, lesz, ami lesz. Végül még én is meglepődtem, milyen isteni krémes fagyi lett, pont, mint a cukrászdákban.
2022. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm szépen. Kipróbàlom. 😃
2022. aug. 7. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!