Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Alufólia vagy folpack?

Alufólia vagy folpack?

Figyelt kérdés
Én mindkettőt használom, de alapból a folpack szerintem jobb, pl szendvicsek becsomagolásához, amikor berakom a kaját a hűtőbe, mert könnyen használható, tapad, légmentesen zár, ezáltal nem szagosítja a hűtőt stb. Alufóliával inkább a frissen főzött, sütött ételeket szoktam, környezetbarát is, mert végtelenszer újrahasznosítható.
2022. aug. 8. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Mi a kérdés?
2022. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az, hogy melyiket preferálod?
2022. aug. 8. 14:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Folpak
2022. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább az alufólia híve vagyok, ha szendvicset kell csomagolni uzsonnás zacskó

A folpak pl nem jó szendvicshez szerintem mert visszacsomagolni eléggé lehetetlen

2022. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Alufólia, mert a folpackot sosem tudom szépen lehúzni és elvágni:)
2022. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mihez
2022. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Folpack.
2022. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
82%
Folpack
2022. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a folpack nekem szakmai dolog, melóban kb 5 háztartás mennyiségét használom el, a magánéletben eléggé környezettudatosan próbálok háztartást vezetni.


Otthon tárolásra, meg uzsonna csomagoláshoz igyekszem inkább üveg vagy fém fedeles tároló edényeket használni, mert ezek is légmentesen zárnak, fertőtleníthetőek, és nem fogynak el.


Van egy csomó kapcsos üvegünk, ebben lehet tartani kisebb dolgokat.


Vagy pedig ha minden kötél szakad, egy tálra ráborítok egy tányért, és ennyi, le van takarva, a pára miatt elég légmentesen zár.


Folpackot hajfestéshez szoktam leggyakrabban, sokáig ott csücsül a fiókban.


A sütőbe meg az alufólia, ezzel készül az összes szottyos zsíros dolog, ami a sütőpapírt eláztatná. Ha kész, a maradék levet ha megdermedt szépen összecsomagolom, és megy bele a kukába, nem kell annyit suvickolni a tepsit.


Pont most néztem ezeket a méhviaszos kendőket, jónak tűnnek.

Illetve keresek ilyen kínai vízzel zárható edényt, aminek a teteje vízben áll, így lehet benne savanyúságot is eltenni.

2022. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Mennyire kell valakinek ingerszegény élete legyen, hogy egy ilyen kérdést kiírjon?!
2022. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!