Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a Mcdagadsz című...

Mit gondolsz a Mcdagadsz című filmről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=srCmnazEScc&t=2631


Ez egy régebbi film, de én csak most találtam rá, és levagyok döbbenve.

Ami a filmben elhangzott, és annak csak negyede is igaz, akkor már komoly a baj. Eddig se ettem gyorséttermi kajákat, de amit itt láttam, most a már Meki közelébe se megyek.



#gyorsétterem #Mcdagadsz
2022. aug. 9. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
A fogyasztói társadalom az egyik, ha nem a legnagyobb rákfenéje.
2022. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emberiség szó kimaradt
2022. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Régen láttam, viszont önmagában baromság a film. A gyorséttermi kaja RENDSZERES fogyasztása káros. Ez való igaz. Viszont ha te holnaptól kezdve, 30 napon át, minden nap, reggel-délben-este csak parizert ennél, az pont ugyannyira lenne káros mint a McDonald-os kaja.


Mint ahogy azzal sincs semmi gond, ha te minden nap megiszol 1 pohár kólát, de ha minden nap megiszol 2 liter kólát, az már baj! Ez mindenre igaz, nem csak a McDonald's-ra, pusztán azért készült el ez a film, mert Amerikában a McDonald's az egy mindennapos dolog, kb. más se ismernek ott az emberek. De ha te most 1 évben 5 alkalommal beülsz és telezabálod magad a McDonald's-ba, az ég egy adta világon semmi bajod nem lesz és abszolút nem káros.


Ezt bárki megcsinálhatja akár a KFC-ben is, 30 napig egyél ott, majd meséld el hogy mennyit híztál, mennyire sz.rul vagy a 28. napon, és kb. ne mozogj semmit, mint ahogy az amerikaiak sem híresek arról, hogy mozognának.

2022. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
én olyat hallottam hogy ezt titokban a Meki kérésére csinálták és el is érték a fordított céljukat, szóval a film után jóval megnőtt a látogatottság. ki is nézem az emberekből
2022. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!