Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mogyi: pirított, sózott...

Mogyi: pirított, sózott napraforgómag, 200 g kiszerelést mennyi idő alatt eszel meg? Egyáltalán egy ültő helyedben megtudod enni esetleg egy film alatt? Fiú/lány vagy, mennyiidős, milyen régóta szotyizol, heti mennyit eszel a hantoltalanszotyiból?

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 10. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos meg tudnám enni együltő helyemben, de nem akarom. Nekem ez felbontástól számítva legalább egy hét, mire elfogy, inkább több.
2022. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ó, egy csomó mindenre nem válaszoltam, bocs. Nő vagyok, 30+, és nincs "heti mennyit", mert többhavonta egyszer veszek csak szotyolát, amikor épp eszembe jut valamiről.

első voltam.

2022. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen egy film alatt meg.


Amikor sokat szotyiztam, akkor is azért kb. 1/3 - 1/4 többnyire maradt a csomagban, jobbára azért mert a tál amibe a héjakat gyűjtöttem megtelt és lusta voltam kiüríteni :)

(de volt, hogy elfogyott a maradék is még aznap kicsit később)


Jobbára sótlant vettem, a sós nehezebben csúszik le ekkora mennyiségnél.


Megesett, hogy a gyomromnak nem tetszett a helyzet...

ezért későbbiekben már a 60 grammos kis csomagra limitáltam magam

(megjegyzem kalória szempontból is bölcsebb).



35/Apache helikopter :)

2022. aug. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Elverlek mo válasza:
66%
Ugye ez egy rossz vicc
2022. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!